Jste zde
Domů > Úniková hra – recenze > Profesorova pracovna – Recenze únikové hry

Profesorova pracovna – Recenze únikové hry

Popis:
Profesor černobílý
FreeImages.com/J. Lurie-Terrell

Kancelář užívá celosvětově uznávaný chemik. V poslední době se začal chovat hodně zvláštně. Momentálně není k zastižení… O pomoc Vás žádá jeho kolega, který rozbíhá tajné vyšetřování. – tak tohle se dočtete na oficiálních stránkách. Přijmete žádost o pomoc? Měli byste… 🙂

Vaším úkolem zde bude prozkoumat profesorovu kancelář, zjistit, co se s ním stalo a také, jestli nechystá něco hrozného…

Po rezervaci dostanete e-mailem zprávu s instrukcemi (ano, už potvrzovací zpráva vás rozehřeje – těšte se).

Samotná hra:

Opět hra, ve které se nejen máte dostat ven, ale také něco zjistit. Vejdete do kanceláře, ze které máte uniknout, ale dveře zůstávají odemčené – samozřejmě. Nedávalo by smysl, kdybyste někam vešli dveřmi a ty se za vámi jen tak uzamknuly. I přesto vám garantuji, že vás tahle místnost ven jen tak nepustí.

Příběh je opravdu strhující, začnete hledat indicie ke kódovým zámkům – kterých je naštěstí přiměřené množství – a postupně vás hra začne vtahovat. Pomáhá tomu i komunikace s profesorovým kolegou přes zapnuté PC. Ano – tato únikovka není jen o tom, že jste v místnosti a musíte řešit svůj úkol bez návaznosti na okolní svět. Profesorův kolega vás také někdy dokáže posunout správným směrem, když se zaseknete – skvěle a nenásilně vymyšlená nápověda.

K zámkům nutno ještě dodat, že se v některých případech neomezují na pouhé nalezení indicie a následnému odemknutí zámku, ale i nalezení indicie k indicii – takového postupu využívá překvapivě málo escape roomů.

Jak bylo uvedeno výše, v případě potřeby může poradit profesorův kolega přes PC.

Dojmy:

Ano, ano, ano! Tahle únikovka patří mezi TOP hry. Dobře vymyšlené úkoly, zvraty, překvapení. Ani bych nečekal, že je něco takového možné. Obtížnost je tak akorát, zábavnost vysoká, napětí postupně graduje a navíc jsme si po hře skvěle popovídali s majitelem. Tuhle únikovou hru rozhodně můžou zkusit jak pokročilí, tak i začátečníci (u těch ale hrozí, že se jim další hry budou zdát ve srovnání s touhle trochu nudné 😀 )

NA CO JEŠTĚ ČEKÁTE? JDĚTE DO TOHO!

– Reklama –

Tom
Rád píšu a miluji únikové hry. A proto jsem tu :-)
http://unikovky.eu

Napsat komentář

Top

Tento web využívá soubory cookies. Používáním webu souhlasíte s použitím souborů cookie.