Jste zde
Domů > Úniková hra – recenze > Sherlockova kancelář – Recenze

Sherlockova kancelář – Recenze

Popis:
Sherlock Holmes
FreeImages.com/Robert Linder

Úniková hra na motivy povídek se známým detektivem. Doktor Watson dal přednost svojí snoubence a Sherlock Holmes hledá někoho, kdo by jeho asistenta nahradil. Budete zavřeni v jeho kanceláři a v limitu 60 minut se musíte nejen dostat ven, ale i zjistit, kdo je sériový vrah, po kterém Sherlock pátrá.

 

Pokud to dokážete, můžete se stát Sherlockovými novými pomocníky. Cítíte se na to?

Jedná se o složitější místnost (nám to tak úplně nepřišlo, ale spousta lidí, ji tak hodnotí), takže vhodná spíše pro týmy, které už mají nějaké zkušenosti (my měli v týmu 50/50 zkušené a nezkušené hráče).

Samotná hra:

Ocitnete se v zamčené Sherlockově kanceláři a únik může začít. Společně se snahou dostat se ven začíná i pátrání po vrahovi.

Místnost je stylově zařízená, nemyslím si, že zrovna taková kancelář by Sherlockovi stačila, ale působí velmi věrohodně. K úniku je nutno otevřít několik kódových zámků, naštěstí jich není moc, takže hra nesklouzává k neustálému zkoušení kombinací (na rozdíl od Tajného agenta) a stále se posouváte kupředu.

Falešných stop zde moc není a tak i když je escape room doslova nabitý věcmi, téměř vše má svůj účel a využití.

Chemie, matematika, fyzika… Ano, není nutné v těchto předmětech excelovat, ale dost pravděpodobně si na ně při řešení této únikovky vzpomenete :-).

V případě potřeby je k dispozici nápověda na telefonu, který je v únikové místnosti na stole.

Dojmy:

Ano! Stylová únikovka, která vtáhne do děje. Super prostředí, odpovídající rekvizity, odborník sice nejsem, ale myslím, že se v místnosti nenachází žádný anachronismus, nic co by mě na první pohled rušilo. Najdou se i nějaká tajemství, takže super, není vše na první pohled vidět.

JDĚTE DO TOHO, VYPLATÍ SE TO!

– Reklama –

Tom
Rád píšu a miluji únikové hry. A proto jsem tu :-)
http://unikovky.eu

Napsat komentář

Top

Tento web využívá soubory cookies. Používáním webu souhlasíte s použitím souborů cookie.